INSERVIS ir strauji augoša starptautiska uzņēmumu grupas kompānija, kas piedāvā dažādus augstas kvalitātes pakalpojumus nekustamo īpašumu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā.

INSERVIS saņēmis ISO 9001:2015 sertifikātu darbības sfērā ēku un teritoriju uzkopšana, tehniskā uzturēšana, kopīpašuma pārvaldīšana un administrēšana.

INSERVIS uzņēmumu grupa savu darbību uzsāka 2004. gadā un veiksmīgi sniedz nekustamā īpašuma objektu pārvaldības pakalpojumus jau vairāk kā 10 gadus. Pieredze, profesionalitāte un novatoriskums ļauj mums būt par uzticamiem nekustamā īpašuma objektu apsaimniekošanas partneriem.

INSERVIS pakalpojumus izmanto privātas, komerciālas, valsts un pašvaldību sektora organizācijas. Uzņēmums ir izveidojis ciešas partnerattiecības ar vadošajiem Latvijas un  starptautiskajiem uzņēmumiem savā jomā. Partnerība ar uzticamām organizācijām nodrošina mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

INSERVIS nepārtraukti uzlabo darba, pakalpojumu un sniegto pakalpojumu kvalitāti, paplašina pakalpojumu klāstu, elastīgi pielāgoties tirgus izmaiņām.
Uzņēmumu grupā ir ieviesta sertificēta kvalitātes pārvaldības sistēma, kas atbilst ISO 9001, ISO 14001 un OHSAS 18001 standartu prasībām.